30. mai Olen nüüd UNICEFi sertifikaadiga imetamisnõustaja!

Pühapäeval 27. mail tegin ära eksami ja nüüd olengi UNICEFi sertifikaadiga imetamisnõustaja! 

Imetamine - see on ju ühelt poolt nii loomulik asi. Titad sünnivad siia ilma juba selle instinktiga, et ema rinnani roomata ja sealt neid esimesi tilku magusat energiarikast ternespiima saada.Teisalt on imetamise algus tihtipeale keeruline. Ja et sellest raskest kohast läbi tulla, ongi olemas imetamisnõustajad, kes teavad, millised hormoonid ema keha mõjutavad, miks beebid vahel ema tissi ei taha või miks vahel see beebi rinnast toitmine nii valus on ja kuidas siis seda kõike korda saada. 
Minu meelest tasub imetamise toimima saamisega vaeva näha loomulikult sellepärast, et oma ema piim on lapsele väga hea ja imetamisel on ka ema tervisele mitmeid kasulikke mõjusid, aga ka sellepärast, et see on nii mugav. Beebi toit on alati kaasas, õigel temperatuuril, piisavas koguses, vajalikus koostises. Nii öösel kui päeval vaid tissi paljastamise vaev. Mul on endal tänaseks kolme lapse peale kokku 4 ja pool aastat imetamiskogemust, seega ma tean, et on hullult mugav. 
Ja kuigi ma olen kogu hingest selle poolt, et rinnapiim on beebile parim toit, olen ma täitsa kindel, et kõige tähtsam on, et beebid sööksid. Toetan nii doula kui ka imetamisnõustajana kõiki naisi nende informeeritud valikutes. 

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!