12. juuni I'm a Doula! What's Your Superpower?

Möödunud nädalavahetuse veetsin suurepäraste naiste seltsis rahulikus ja ülimõnusas

Hundiallika Keskuses, et doula-õpingutele selleks korraks joon alla tõmmata. 
Minust sai tunnistusega doula! 
See pilt, kus ma ise tunnistusel peegeldun, on just väga õige - kogu see sünnitoetajaks õppimine ja kasvamine on käinud läbi iseendaks saamise. Mitte üheski õpingus mu varasemas elus pole niipalju mind ennast olnud.Teisi toetada saab ainult siis, kui iseennast tunned ja iga uus pere, iga sündiv tita, õpetab mulle midagi mu enda kohta. Aitäh teile, mu armsab titad ja pered, et olete usaldanud ja toetust vastu võtnud ja aidanud mul selleläbi rohkem iseendaks ja sünnitoetajaks kasvada!
Ja suur tänu ja kummardus mu oma perele, mu väikestele ja suurematele poistele toetuse eest!
Ja lõputud tänusõnad kõigile, kes on poistel sel ajal silma peal hoidnud, kui ma olen koolis, klientide juures ja sünnitustel olnud!
Loomulikult suur-suur aitäh kõigile omanäolistele ja asendamatutele õpetajatele, olete andnud midagi, mida ei saa hinnata!
Ja siis - mu armsad õpingukaaslased - olen teie üle nii-nii tänulik, kingin teile lõpetamise puhul portsu värvilisi õhupalle, mis teid ikka toetavad ja kust saate just neid omadusi ja asju sisse hingata, mida rasketes kohtades vajate. 

Ühe kooli uks sai kinni pandud. Uks uutele peredele ja titadele on laialt valla - ootan teid! Soovin väga, et sügisel saaks järgmise kooli uks ka avatud, aga eks see paista. 

Aga praegu: I'm a Doula! What's Your Superpower?

Kommentaarid: 0

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!