Seoses sellega, et õpin teist aastat raseduskriisi nõustajaks, pakun ka raseduskriisi nõustaja teenust praktika tasemel.
Raseduskriis on olukord, kus väheneb naise, mehe ja nende lähedaste toimetulek füsioloogiliste, sotsiaalsete ja psühholoogiliste muutustega või traumaatiliste kogemustega, mis on seotud rasestumisega, raseduse katkemise või katkestamise, lapseootuse, lapse sünni ning lapsevanemaks kasvamisega.
Raseduskriisi nõustaja tegevuse eesmärk on doula töö eesmärkidele väga sarnane - toetada nõustatavate (perekonna, lähedaste ja fertiilses eas olevate naiste ning meeste) emotsionaalset ja sotsiaalset heaolu, võimaldades neile optimaalset psühhofüsioloogilist arengut ning parandades naiste ja perede toimetulekuvõimet seoses raseduse planeerimise, lapseootuse ja sünnitusjärgse perioodiga. 
Raseduskriisi nõustamisteenus on oma olemuselt ennetav - eesmärgiga toetada ja taastada patsiendi psühhosotsiaalne toimetulek subjektiivse distressiseisundi ja/või arevuse sümptomitega kulgevate seisundite korral ennetamaks võimalike hilisemate vaimse tervise häirete tekkimist (nt depressioon, PTSD jm. ärevushaired jne).
Teenuse sihtgrupp on naised, mehed ja pered raseduse planeerimise, raseduse ja sünnitusjargsel perioodil. 
Praktika ajal võtan vastu kõiki, kes tunnevad, et raseduskriis neid puudutab - võib-olla on sinu raseduskriis see, et otsustad alles, kas emaks-isaks saamine on üldse või praegu sinu jaoks õige otsus või on su laps juba paari-kolmeaastane, aga alles nüüd tunned, et vajad nõustamist. Loomulikult ootan neid, kelle beebi ei taha kuidagi tulla, kellel on suur sünnitushim, rasedusaegne või sünnitusjärgne depressioon. Vastuvõtt on tasuta, tasuda tuleb vaid ruumirendi eest (ca 3-6 eurot, vastavalt ruumile,mis sobib) ja sedagi ainult juhul kui puudub vastav saatekiri perearstilt, ämmaemnadalt, günekoloogilt vms.
Voog. Tee ise koduleht!