Pakun intellektuaalset, emotsionaalset ja füüsilist toetust.
Esimesest kohtumisest alates olen kliendile pidevalt kättesaadav interneti abil, et pakkuda toetust nii murede, rõõmude kui küsimuste puhul ka kohtumiste vahelisel ajal.

Enne rasedust ja lapseootuse ajal sisaldavad kohtumised (vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele):
- igakülgne praktiline informatsioon s.h. haiglaprotseduuride kohta;
- emotsionaalne toetus, sh enda sündimise, eelneva sünnituse ja elu jooksul sünnituse kohta kuuldu mõtestamine;
- sünnituseks ettevalmistuse erinevad aspektid  - mis toimub naise keha ja meelega, valu sünnitusel ja sellest läbiminekutehnikad, muud õnnitusega seotud mured;
- tugiisiku toetamine emotsionaalselt ning praktilised soovitused naise toetamiseks raseduse ajal, sünnitusel ning sünnijärgsel ajal;
- meditatsioonid, hingamispraktikad, rännakud toetamaks lõdvestumisoskust, kohalolekuoskust ja enese tundmist;
- saame vaadata, millised automaatmõtted ja emotsioonid mingites olukordades tekivad ja kuidas sellest ringist välja tulla (puudutab nii sinu hirme seoses sünnitusega, aga saame juba ka ette almistuda lapsevanemaks saamisel);

 -toitumisnõustamine;
- harjutused rasedusaegsete vaevuste leevendamiseks, sünnituseks ettevamistumiseks;
- sünnitusplaani koostamine;
- lapsevanemaks saamise protsess ja sellega kaasaskäivad rõõmud, hirmud ja mured.

Sünnituseelsete kohtumiste eesmärgiks on, et pere tunneks end sünnitades ja vastsündinu eest hoolitsedes õnneliku ja enesekindlana ning teaks ja oskaks vajadusel ka abi otsiada.


Sünnitusel:

Sünnituse ajal on pere kõrval asendusdoula hetkest, kui sünnitaja seda soovib, juba kodus. Koos minnakse haiglasse, aidatakse seal sisse elada, end turvaliselt tunda. Doula aitab sünnitajat ja ka tugiisikut nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt, aitab sünnitusprotsessist läbi minna ja endasse uskuda. Peale tita sündi jääb doula pere juurde veel kuni kaheks tunniks, et toetada kohanemist ja imetamise algust.


Peale sünnitust:

Peale beebi sündi on minu roll toetada vanemarolliga harjumist, uue pereliikme sulandumist pereellu, aitan imetamist alustada ja nõustan beebi toitmise ja hooldamise osas ka hiljem. Olen lisaks sünnitusjärgsetele kohtumistele, olen kättesaadav telefonitsi ja internetis kuni 6 nädalat peale sünnitust.
Vajadusel pakun oma klientidele ka kompleksset ja pikemaajalist sünnitusjärgset toetust, mille eesmärgiks on toetada pereks kasvamist ja äsjasündinud lapsevanemate üldist toimetulekut.


Hinnad:

Esimene - tunniajane tutvumiskohtumine - 10 eurot.

Kohtumised enne rasedust ja lapseootuse ajal - 35 eurot 2 tundi.

Sünnituse toetamine - 250 eurot (sh. 2 kohtumist - vastavalt vajadusele üks enne ja teine pärast sünnitust või 2 sünnitusjärgset kohtumist). Sünnituse toetamine eeldab vähemalt 2 sünnituseelset kohtumist (tutvumiskohtumine ja üks kahetunnine kohtumine).


Esmased sünnitusjärgsed kohtumised (kuni 6 nädalat peale sünnitust) toetamaks beebi sulandumist pereellu, vanemarolliga harjumist ja imetamise algust, kestavad kuni 2 tundi ja hinnaks on 30 eurot.

Pikemaajalise ja kompleksse sünnitusjärgse toetuse puhul lepime hinna vastavalt pere vajadustele ja töö mahule kokku individuaalselt.
Voog. Tee ise koduleht!